Kontaktné info
Mapa Nitry
TIK na Facebooku
Nitra virtuálne

Na Vinobranie do Topoľčianok pohodlne autobusom z Nitry

Na Vinobranie do Topoľčianok pohodlne autobusom z Nitry

Len 20 km od Nitry leží malebná obec Topoľčianky, preslávená rozsiahlym anglickým parkom a klasicistickým zámkom – sídlom vnučky cisára Františka Jozefa I. a cisárovnej Sisi, neskôr letným sídlom Tomáša Garyka Masaryka. Neďaleko zámku sídli vinárstvo Château Topoľčianky.

V piatok 1. septembra 2017 sa bude konať tradičné Vinobranie v areáli vinárstva. Návštevníkov čaká prehliadka pivníc, degustácia vín z topoľčianskeho regiónu, burčiaku,  atrakcie pre deti a mnoho iného. V ponuke na degustáciu bude viac ako 30 druhov vín. Nebude chýbať ani ľadová drť, burčiak a miešané nápoje v Château BARe. 

V prípade záujmu je možné pozrieť si zámok, zámocký park či Národný žrebčín.

Nitrianska organizácia cestovného ruchu spolu so Château Topoľčianky pre vás v tento deň pripravili špeciálnu ponuku, kedy sa môžete pohodlne odviesť autobusom z Nitry priamo do Topoľčianok.

Vínny pas + doprava z Nitry do Topoľčianok a späť
Cena: 15 €
V cene je zahrnutý balíček s degustačným pohárom vo vrecúšku, minerálka, degustačný pas /20 vzoriek vína alebo burčiaku/, 1 € kupón na nákup vína, minigrisiny, doprava Nitra – Topoľčianky a späť.

Odchod autobusu 1. 9. je o 11.00 h z parkoviska vedľa AS Nitra /za bufetom Pelikán/. Odchod späť do Nitry o 17.00 h.
Lístky je potrebné zakúpiť najneskôr do 30. augusta 2017 do 15.00 h v Nitrianskom informačnom systéme /Štefánikova 1, Nitra/.

Viac informácií a rezervácia lístkov na čísle 0911 392 860 alebo na info@nocr.euwww.visitnitra.eu

 

Kalendár podujatí
E-pohľadnica

Pošli svojmu priateľovi elektronickú pohľadnicu z mesta Nitra.

Poslať pohľadnicu